Služby pre klientov

 
 
 
Creativesites

 
 
 
Úvod > Služby pre klientov > Služby pre klientov
 

Služby pre klientov

Výroba šperkov na zákazku


Ak klientovi nevyhovuje veľkosť, farba zlata, alebo kamene,  ktoré sú v ponúkaných šperkoch na predajni, zákazník má možnosť dať si vyrobiť šperk z výrobného sortimentu spoločnosti ZLATOKOV na zákazku, bez príplatku.


Výroba šperkov na zákazku podľa predstáv zákazníka


Spoločnosť ZLATOKOV dokáže vyrábať šperky podľa konkrétnej predstavy (fotky, skice) zákazníka, kde využíva skúsený tím návrhárov a najmodernejších 3-D technológií.


Výroba svadobných obrúčok


V ponuke viac ako 300 modelov, zákazník má možnosť zvoliť si jednotlivé farby (žltá, biela, ružová) zlata a ich kombinácie, rôzne povrchové úpravy (vysoký lesk, mat) a vybrať si z celého spektra syntetických a prírodných kameňov.


Záručné a pozáručné opravy zlatých a strieborných šperkov


Výkup zlatých zlomkov


Zvýhodnený výkup zlatých zlomkov pri kúpe nového šperku – t.j. za vykúpené zlomky           spoločnosť ponúka vyššiu gramovú cenu ako za štandardne vykupované zlomky


Rekonštrukcia sakrálnych predmetov

 

Mgr. Peter Gabaj

Dobrý deň,

poskytujete prosím aj poradenstvo? Chcel by som na burze starožitností predať starožitný predmet, ale potrebujem mať istotu, či ide o striebro, alebo je iba postriebrený. Punc ani značku výrobcu som nenašiel.

Ďakujem za odpoveď.

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň, p. Gabaj,
poradenstvo neposkytujeme, ale odporučím Vás na Puncový úrad, ktorý má na starosti overovanie drahých kovov a chemické analýzy.
Puncový úrad má štyri pobočky na Slovensku, ktoré nájdete na stránke http://www.puncovyurad.sk/

Kontakt na pobočku Trenčín:
+421-32-7446191, janosik.pusrtn@mail.t-com.sk
po-štv od 7:30 -15:30, pia 7:30-12:00

...

elvira nagyova

Dobry den prajem,

vyrobite sperk aj z vlastneho materialu /4 naramky, nausnice/
urobit jeden hrubsi naramok
Dakujem
Nagyova

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
u nás je možné vykúpiť materiál od zákazníka, pokiaľ sú šperky riadne opuncované. V opačnom prípade je nutné najskôr zájsť na puncový úrad a nechať si spraviť analýzu šperkov. Aktuálne vykupujeme zlato po 20€/g (obyčajný) a po 26€/g (zvýhodnený pri kúpe nového šperku).

...

inna

po 26€/g (zvýhodnený pri kúpe nového šperku). - platí to pre prípad zakúpenia vyhotoveného na objednávku, ako je uvedené vyššie

...

Lucia Príbelová

Áno, platí to len šperky nakúpené priamo na pobočke z pultu alebo objednané na zakázku.

Anna

Dobry den je mozne predat zlate sperky zakupene u vas nenosene Ani nie mesiaaca stare ....zly darcek...
Dakujem za info

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
žiaľ, šperky je možné vrátiť len do 14 dní od zakúpenia, nenosené. V tomto prípade ich môžeme vykúpiť len ako materiál v hodnote 20€/g. Ak by ste za ne chcela zakúpiť nový tovar, tak výkup by činil 26€/g.

...

Anna Gulasova

chcela by som sa spytať čirobyte pozlatenie kalichu a kolko by to stalo

...

anna Gulasova

Dobry den chcem sa spytat ci robite pozlatenie kalicha a kolko by to stalo

...

anna Gulasova

obnovenie stareho kalicha

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
s požiadavkou na bližšie info o zlátenie kalicha sa obráťte na tel. č. 0903 744 847 alebo e-mail conkova@zlatokov.sk

...

Martin Krno

Dobrý deň,
zdedil som po tete striebornú misku, ktorá však má odlomený držiak (na mieste, kde bol prizvarený). V opravovni šperkov ma odporučili na Vás. Robíte takéto opravy, respektíve, koho by ste mi poradili. Bývam v Bratislave.
S pozdravom Martin Krno

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň Martin,
vieme opraviť rôzne závady, ale v tomto prípade bude nutné najskôr posúdenie zlatníkom na centrále. Môžete sa zastaviť s miskou na predajni v Auparku a spísať opravenku na posúdenie možnosti opravy. V Trenčíne sa na to pozrieme a dáme Vám vedieť stanovisko, v prípade možnej opravy aj predbežnú cenu.

...

Milan Pinter

Dobrý deň,
dňa 26.6..2017 som odniesol do Vašej predajne v Prievidzi na opravu retiazku z bieleho zlata. Predposledný článok bol predratý, Na doporučenie som ešte súhlasil s čistením - s ochrannou vrstvou irídia. Dnes som chcel prevziať retiazku. Na moje prekvapenie mi ju vrátili neopravenú s vyjadrením, že pri oprave by sa mohla poškodiť. Keď už neviete vykonať ani základný zlatnícky úkon, môžete mi poradiť firmu, ktorá sa zaoberá opravou zlatých šperkov? Vopred ďakujem za odpoveď.
Ing. Milan Pinter

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
pokiaľ zlatník retiazku vrátil, jednalo sa určite o vážny dôvod. Môže sa to javiť ako jednoduchý zlatnícky úkon, ale ak hrozí poškodenie šperku, takýto šperk neopravujeme. Nie každý sa dá opraviť. Vaša retiazka bola pravdepodobne z jemného materiálu, prípadne dutá, fúkaná. Tieto druhy vyrábajú zväčša zahraničné firmy napr. Taliani a nie sú príliš odolné. Rýchlo sa opotrebujú, prederú, ošúchajú povrchový povlak a pri oprave môže zlato reagovať deštruktívne.
Sme firma, ktorá ako jediná opravuje rôzne druhy šperkov a nielen našej vlastnej výroby. Preto Vám neviem odporučiť iného opravára.

...

Lenka

Dobry deň chcela by som sa spýtať na gravírovanie na obrúčky . Gravírovanie je v cene obručok alebo sa priplaca. Ďakujem

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
gravír je v cene obrúčky v prípade, že je zadaný hneď pri objednávke alebo kým sú obrúčky ešte v procese výroby. Ak sa robí dodatočne do už vyrobených a prevzatých obrúčiek zákazníkom, rátame 6€ za jeden kus gravíru.

...

Zuzana Orlovska

Dobry den, je u Vas mozne zmensit prsten na pockanie? Dakujem

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
šperky na počkanie neupravujeme. Opravu je možné spísať na každej našej pobočke. Termín dodania je 4 týždne od spísania opravy (2 týždne pre prevádzku v Trenčíne). Samozrejme je možnosť aj dohody o skoršom termíne, pokiaľ to dovoľuje technická povaha opravovaného šperku.

...

renata bieliková

dobrý deň,,, dokážete spracovať zubné zlato, prípadne vymeniť za hotový šperk, ďakujem

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
zubné zlato spracováva puncový úrad. Po prepracovaní zliatku je možné tento materiál použiť ako výkup pri nákupe šperku.

...

Trutzová

Mám zlatý prívesok. Dalo by sa u Vás vygravírovať doňho meno-5 písmen.
Koľko by to stálo. Ďakujem

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
k tomu potrebujeme vedieť rozmer prívesku, jeho hrúbku a či sa na ploche nachádza aj iné ozdobné rytie. Ak by prívesok spĺňal podmienky na rytie, cena za 5 písmen je cca 13€

...

Marcel

Dobrý deň týmto e-mailom by som sa chcel sťažovať na vašu firmu. Mame u vas uz dva mesiace zlate náušnice v oprave. V Bratislave na pobočke sme dali doplniť zirkón ked sme boli prevziať náušnice ten zirkón tam nebol doplnený,predávajúca chcela od nas 9 EUR za nic ! Takze s dúfanim sme to znova vyreklamovali že to bude tentoraz do dvoch týždňoch. Boli sme tam dnes uz je to další mesiac a náušnice nikde ! Myslím si že vaša firma je solídna.Mame od vas pár zlatých súperkou bol by som rad keby ste to dali do poriadku.

...

Lukáš

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či by ste mi vedeli zmenšiť snubný prstienok s centrálnym kameňom z veľkosti 55 na veľkosť 49 ? Pani v predajni klenoty Trend v OC Laugaricio mi povedala že to je bezproblemov…"vrelo odporúčam"

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
u nás je možnosť aj upravovať veľkosti prstienkov, záleží však aj na rýdzosti. Pracujeme so 14 karátovým zlatom. Zmenšiť z 55 na 49 je dosť veľký rozdiel, môže sa stať, že prstienok zostane vajcovitého tvaru. Veľmi záleží od typu prstienka, preto by najskôr náš opravár posúdil, či je možné prstienok upraviť bez poškodenia. Opravu môžete spísať na ktorejkoľvek našej pobočke spolu s požiadavkou na posúdenie.

...

Marianna Smolkova

Dobry den,
chcela by som sa opytat ci je mozne aj zvacsit prsten, ktory mi uz je maly.
dakujem.
s pozdravom.

...

Eva K

Dobrý deň,
nedopatrením som stratila starožitnú náušnicu vyrobenú v minulosti v Zlatokove, bolo by prosím možné k nej vyrobiť pár?

vopred ďakujem za Vašu odpoveď a prajem pekný deň.

...

Gabriela

Dobrý deň chcela by som sa informovať aká je cena zväčšenie snubneho prsteňa .Ďakujem

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
cenová relácia môže byť od 12€ cca do 50€. Cena závisí od viacerých faktorov - o koľko sa prstienok zväčší, či bude nutné vložiť zlato, či je z bieleho zlata a treba použiť ródium atď. Odporúčam, aby ste sa zastavili na jednej z našich pobočiek, kde Vám poskytnú bližšie info.

...

Martina

Dobrý deň, stratila som naušnicu kúpenu u Vás pred par rokmi, viete mi poradiť ako to riešiť?

...

Miroslav Pollák

Dobrý deň.
Mám starý dámsky prsteň po matke s kameňom. Je zlomený a značne opotrebovaný.Punc som nenašiel pretože je dosť výsuchany.Dá sa opraviť z prineseneho starého prstena do
pôvodného stavu.Ďakujem.

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň, ak je prstienok silne opotrebovaný, pravdepodobne nebude možné opravu uskutočniť. Môžete sa však zastaviť na jednej z našich pobočiek o požiadať o posúdenie prstienka formou opravy. Následne po doručení na našu centrálu sa opravár vyjadrí, či bude možné prstienok opraviť.

...

Ľubica Steinerová

Dobrý deň, prosím vedeli by ste vyrobiť detské náušnice podľa existujúcich náušničiek? Ide o rodinný klenot a bola by som veľmi šťastná keby sa to podarilo. Ďakujem za Vašu odpoveď. S úctou PaedDr. Ľubica Steinerová.

...

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
ak by to bolo technicky možné, vieme vyrobiť aj šperky mimo našu kolekciu. Poprosím, aby ste mi poslali na mail e-shop@zlatokov.sk pár fotiek náušničiek z rôznych uhlov. Pozrieme sa na to s našou návrhárkou.

...

...