Služby pre klientov

 
 
 
Creativesites

 
 
 
Úvod > Služby pre klientov > Služby pre klientov
 

Služby pre klientov

Výroba šperkov na zákazku


Ak klientovi nevyhovuje veľkosť, farba zlata, alebo kamene,  ktoré sú v ponúkaných šperkoch na predajni, zákazník má možnosť dať si vyrobiť šperk z výrobného sortimentu spoločnosti ZLATOKOV na zákazku, bez príplatku.


Výroba šperkov na zákazku podľa predstáv zákazníka


Spoločnosť ZLATOKOV dokáže vyrábať šperky podľa konkrétnej predstavy (fotky, skice) zákazníka, kde využíva skúsený tím návrhárov a najmodernejších 3-D technológií.


Výroba svadobných obrúčok


V ponuke viac ako 300 modelov, zákazník má možnosť zvoliť si jednotlivé farby (žltá, biela, ružová) zlata a ich kombinácie, rôzne povrchové úpravy (vysoký lesk, mat) a vybrať si z celého spektra syntetických a prírodných kameňov.


Záručné a pozáručné opravy zlatých a strieborných šperkov


Výkup zlatých zlomkov


Zvýhodnený výkup zlatých zlomkov pri kúpe nového šperku – t.j. za vykúpené zlomky           spoločnosť ponúka vyššiu gramovú cenu ako za štandardne vykupované zlomky


Rekonštrukcia sakrálnych predmetov

 
avatar

Roman

Dobrý večer. Koľko by som platil u vás za výrobu zlatej retiazky cca 60g? Dĺžka 60 cm, pílový vzor. Ďakujem, Roman.

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
orientačná cena je cca 5.000€.

...
avatar

Lenka

Dobrý deň chcem sa opýtať či mi viete vykúpiť briliantové prstene ?
Ďakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
briliantové prstene ako celok nevykupujeme. U náš je možné vykúpiť len samotné zlato. Brilianty by sme odstránili a vrátili Vám ich.

...
avatar

Jana Majerová

Dobrý deň, chcem sa opýtať manžel má pečatný prsteň s vygravírovanými inicálmi na vrchu. Má ho urobený z kombinovaného zlata žltého a červeného. Červené bolo na vrchu prsteňa kde je gravír. Nosením sa stalo , že sa to červené zlato vyšúchalo rovnako inciály nie je dobre vidieť. Moja otázka znie je možné to červené zlato doplniť a vygravírovať do neho presne tie iste inciály , ktoré tam mal? Existuje taká možnosť? Je na neho dosť háklivý keďže ho má robený z dedkovej obrúčky. Ďakujem za odpoveď

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
pokiaľ by po technickej stránke nebol problém, určite je možné opravu vyhotoviť. Prstienok môžete zaniesť na ktorúkoľvek našu pobočku, kde Vám spíšu opravenku s požiadavkou na posúdenie možnosti opravy šperku. Následne po doručení na centrálu sa zlatník vyjadrí a dáme Vám vedieť.

...
avatar

Valerián Šmiga

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, či je možné u Vás dať vyrobiť na zákazku zlatý prívesok pravoslávny kríž na základe fotografie, resp. mailovej adresy z ČR.
S pozdravom vopred ďakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
vyrábame aj šperky podľa predlohy, ale najskôr musíme posúdiť, či je to z technického hľadiska možné. Preto Vás poprosím poslať na náš mail e-shop@zlatokov.sk fotku krížika. Následne sa vyjadríme.

...
avatar

Meggie

Dobrý večer, chcem sa opýtať dá sa u vás vygravirovať na obrúčku meno ,ak obrúčka z vnútornej strany nie je hladká? Ďakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
do obrúčok gravírujeme len do vnútornej strany. Podľa toho, ako hlboko je gravír, vieme tento starý odstrániť a dopísať nový. Samozrejme obrúčka nesmie byť príliš pretenšená.

...
avatar

Ferdinand Gašpar

Dobry den. Mam dva očistene mostiky a chcel bysom ich pretavit do platku. Neviem na koho sa obratit. Dakujem za radu

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
analýzu a tavbu mostíkov Vám spraví puncový úrad. Na tetjto stránke môžete nájsť pobočky a kontaky: http://www.puncovyurad.sk/

...
avatar

Ľubica Steinerová

Dobrý deň, prosím vedeli by ste vyrobiť detské náušnice podľa existujúcich náušničiek? Ide o rodinný klenot a bola by som veľmi šťastná keby sa to podarilo. Ďakujem za Vašu odpoveď. S úctou PaedDr. Ľubica Steinerová.

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
ak by to bolo technicky možné, vieme vyrobiť aj šperky mimo našu kolekciu. Poprosím, aby ste mi poslali na mail e-shop@zlatokov.sk pár fotiek náušničiek z rôznych uhlov. Pozrieme sa na to s našou návrhárkou.

...

Miroslav Pollák

Dobrý deň.
Mám starý dámsky prsteň po matke s kameňom. Je zlomený a značne opotrebovaný.Punc som nenašiel pretože je dosť výsuchany.Dá sa opraviť z prineseneho starého prstena do
pôvodného stavu.Ďakujem.

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň, ak je prstienok silne opotrebovaný, pravdepodobne nebude možné opravu uskutočniť. Môžete sa však zastaviť na jednej z našich pobočiek o požiadať o posúdenie prstienka formou opravy. Následne po doručení na našu centrálu sa opravár vyjadrí, či bude možné prstienok opraviť.

...
avatar

Martina

Dobrý deň, stratila som naušnicu kúpenu u Vás pred par rokmi, viete mi poradiť ako to riešiť?

...
avatar

Gabriela

Dobrý deň chcela by som sa informovať aká je cena zväčšenie snubneho prsteňa .Ďakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
cenová relácia môže byť od 12€ cca do 50€. Cena závisí od viacerých faktorov - o koľko sa prstienok zväčší, či bude nutné vložiť zlato, či je z bieleho zlata a treba použiť ródium atď. Odporúčam, aby ste sa zastavili na jednej z našich pobočiek, kde Vám poskytnú bližšie info.

...
avatar

Eva K

Dobrý deň,
nedopatrením som stratila starožitnú náušnicu vyrobenú v minulosti v Zlatokove, bolo by prosím možné k nej vyrobiť pár?

vopred ďakujem za Vašu odpoveď a prajem pekný deň.

...
avatar

Marianna Smolkova

Dobry den,
chcela by som sa opytat ci je mozne aj zvacsit prsten, ktory mi uz je maly.
dakujem.
s pozdravom.

...
avatar

Lukáš

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či by ste mi vedeli zmenšiť snubný prstienok s centrálnym kameňom z veľkosti 55 na veľkosť 49 ? Pani v predajni klenoty Trend v OC Laugaricio mi povedala že to je bezproblemov…"vrelo odporúčam"

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
u nás je možnosť aj upravovať veľkosti prstienkov, záleží však aj na rýdzosti. Pracujeme so 14 karátovým zlatom. Zmenšiť z 55 na 49 je dosť veľký rozdiel, môže sa stať, že prstienok zostane vajcovitého tvaru. Veľmi záleží od typu prstienka, preto by najskôr náš opravár posúdil, či je možné prstienok upraviť bez poškodenia. Opravu môžete spísať na ktorejkoľvek našej pobočke spolu s požiadavkou na posúdenie.

...
avatar

Marcel

Dobrý deň týmto e-mailom by som sa chcel sťažovať na vašu firmu. Mame u vas uz dva mesiace zlate náušnice v oprave. V Bratislave na pobočke sme dali doplniť zirkón ked sme boli prevziať náušnice ten zirkón tam nebol doplnený,predávajúca chcela od nas 9 EUR za nic ! Takze s dúfanim sme to znova vyreklamovali že to bude tentoraz do dvoch týždňoch. Boli sme tam dnes uz je to další mesiac a náušnice nikde ! Myslím si že vaša firma je solídna.Mame od vas pár zlatých súperkou bol by som rad keby ste to dali do poriadku.

...
avatar

Trutzová

Mám zlatý prívesok. Dalo by sa u Vás vygravírovať doňho meno-5 písmen.
Koľko by to stálo. Ďakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
k tomu potrebujeme vedieť rozmer prívesku, jeho hrúbku a či sa na ploche nachádza aj iné ozdobné rytie. Ak by prívesok spĺňal podmienky na rytie, cena za 5 písmen je cca 13€

...
avatar

renata bieliková

dobrý deň,,, dokážete spracovať zubné zlato, prípadne vymeniť za hotový šperk, ďakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
zubné zlato spracováva puncový úrad. Po prepracovaní zliatku je možné tento materiál použiť ako výkup pri nákupe šperku.

...
avatar

Zuzana Orlovska

Dobry den, je u Vas mozne zmensit prsten na pockanie? Dakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
šperky na počkanie neupravujeme. Opravu je možné spísať na každej našej pobočke. Termín dodania je 4 týždne od spísania opravy (2 týždne pre prevádzku v Trenčíne). Samozrejme je možnosť aj dohody o skoršom termíne, pokiaľ to dovoľuje technická povaha opravovaného šperku.

...
avatar

Lenka

Dobry deň chcela by som sa spýtať na gravírovanie na obrúčky . Gravírovanie je v cene obručok alebo sa priplaca. Ďakujem

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
gravír je v cene obrúčky v prípade, že je zadaný hneď pri objednávke alebo kým sú obrúčky ešte v procese výroby. Ak sa robí dodatočne do už vyrobených a prevzatých obrúčiek zákazníkom, rátame 6€ za jeden kus gravíru.

...
avatar

Milan Pinter

Dobrý deň,
dňa 26.6..2017 som odniesol do Vašej predajne v Prievidzi na opravu retiazku z bieleho zlata. Predposledný článok bol predratý, Na doporučenie som ešte súhlasil s čistením - s ochrannou vrstvou irídia. Dnes som chcel prevziať retiazku. Na moje prekvapenie mi ju vrátili neopravenú s vyjadrením, že pri oprave by sa mohla poškodiť. Keď už neviete vykonať ani základný zlatnícky úkon, môžete mi poradiť firmu, ktorá sa zaoberá opravou zlatých šperkov? Vopred ďakujem za odpoveď.
Ing. Milan Pinter

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
pokiaľ zlatník retiazku vrátil, jednalo sa určite o vážny dôvod. Môže sa to javiť ako jednoduchý zlatnícky úkon, ale ak hrozí poškodenie šperku, takýto šperk neopravujeme. Nie každý sa dá opraviť. Vaša retiazka bola pravdepodobne z jemného materiálu, prípadne dutá, fúkaná. Tieto druhy vyrábajú zväčša zahraničné firmy napr. Taliani a nie sú príliš odolné. Rýchlo sa opotrebujú, prederú, ošúchajú povrchový povlak a pri oprave môže zlato reagovať deštruktívne.
Sme firma, ktorá ako jediná opravuje rôzne druhy šperkov a nielen našej vlastnej výroby. Preto Vám neviem odporučiť iného opravára.

...

Martin Krno

Dobrý deň,
zdedil som po tete striebornú misku, ktorá však má odlomený držiak (na mieste, kde bol prizvarený). V opravovni šperkov ma odporučili na Vás. Robíte takéto opravy, respektíve, koho by ste mi poradili. Bývam v Bratislave.
S pozdravom Martin Krno

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň Martin,
vieme opraviť rôzne závady, ale v tomto prípade bude nutné najskôr posúdenie zlatníkom na centrále. Môžete sa zastaviť s miskou na predajni v Auparku a spísať opravenku na posúdenie možnosti opravy. V Trenčíne sa na to pozrieme a dáme Vám vedieť stanovisko, v prípade možnej opravy aj predbežnú cenu.

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
s požiadavkou na bližšie info o zlátenie kalicha sa obráťte na tel. č. 0903 744 847 alebo e-mail conkova@zlatokov.sk

...
avatar

Anna Gulasova

chcela by som sa spytať čirobyte pozlatenie kalichu a kolko by to stalo

...
avatar

anna Gulasova

Dobry den chcem sa spytat ci robite pozlatenie kalicha a kolko by to stalo

...
avatar

anna Gulasova

obnovenie stareho kalicha

...
avatar

Anna

Dobry den je mozne predat zlate sperky zakupene u vas nenosene Ani nie mesiaaca stare ....zly darcek...
Dakujem za info

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
žiaľ, šperky je možné vrátiť len do 14 dní od zakúpenia, nenosené. V tomto prípade ich môžeme vykúpiť len ako materiál v hodnote 20€/g. Ak by ste za ne chcela zakúpiť nový tovar, tak výkup by činil 26€/g.

...
avatar

elvira nagyova

Dobry den prajem,

vyrobite sperk aj z vlastneho materialu /4 naramky, nausnice/
urobit jeden hrubsi naramok
Dakujem
Nagyova

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň,
u nás je možné vykúpiť materiál od zákazníka, pokiaľ sú šperky riadne opuncované. V opačnom prípade je nutné najskôr zájsť na puncový úrad a nechať si spraviť analýzu šperkov. Aktuálne vykupujeme zlato po 20€/g (obyčajný) a po 26€/g (zvýhodnený pri kúpe nového šperku).

...
avatar

inna

po 26€/g (zvýhodnený pri kúpe nového šperku). - platí to pre prípad zakúpenia vyhotoveného na objednávku, ako je uvedené vyššie

...
avatar

Lucia Príbelová

Áno, platí to len šperky nakúpené priamo na pobočke z pultu alebo objednané na zakázku.

avatar

Mgr. Peter Gabaj

Dobrý deň,

poskytujete prosím aj poradenstvo? Chcel by som na burze starožitností predať starožitný predmet, ale potrebujem mať istotu, či ide o striebro, alebo je iba postriebrený. Punc ani značku výrobcu som nenašiel.

Ďakujem za odpoveď.

...
avatar

Lucia Príbelová

Dobrý deň, p. Gabaj,
poradenstvo neposkytujeme, ale odporučím Vás na Puncový úrad, ktorý má na starosti overovanie drahých kovov a chemické analýzy.
Puncový úrad má štyri pobočky na Slovensku, ktoré nájdete na stránke http://www.puncovyurad.sk/

Kontakt na pobočku Trenčín:
+421-32-7446191, janosik.pusrtn@mail.t-com.sk
po-štv od 7:30 -15:30, pia 7:30-12:00

...

...