Služby pre klientov

 
 
 
Vlastný text

Vážení zákazníci,

vzhľadom na vyhlásenie vlády o opatreniach spojených s koronavírusom sme boli nútení dočasne (na dobu neurčitú) zavrieť všetky naše predajne vrátane centrály a výroby, čo nám taktiež spôsobuje nemalé problémy. Nakoľko rozhodnutie zatvorenia prevádzok bolo vyhlásené v nepracovný deň v nedeľu 15.3.2020, neboli sme fyzicky schopní obvolať zákazníkov. Informácie ohľadne termínov dodania zákaziek preto budeme konzultovať postupne po znovuootvorení. Termín otvorenia zverejníme oznamom na našej webovej stránke, Facebooku a postupne telefonicky.

Za pochopenie ďakujeme

 
 
Creativesites

 
 
 
Úvod > Služby pre klientov
 

Služby pre klientov

Výroba šperkov na zákazku


Ak klientovi nevyhovuje veľkosť, farba zlata, alebo kamene,  ktoré sú v ponúkaných šperkoch na predajni, zákazník má možnosť dať si vyrobiť šperk z výrobného sortimentu spoločnosti ZLATOKOV na zákazku, bez príplatku.


Výroba šperkov na zákazku podľa predstáv zákazníka


Spoločnosť ZLATOKOV dokáže vyrábať šperky podľa konkrétnej predstavy (fotky, skice) zákazníka, kde využíva skúsený tím návrhárov a najmodernejších 3-D technológií.


Výroba svadobných obrúčok


V ponuke viac ako 300 modelov, zákazník má možnosť zvoliť si jednotlivé farby (žltá, biela, ružová) zlata a ich kombinácie, rôzne povrchové úpravy (vysoký lesk, mat) a vybrať si z celého spektra syntetických a prírodných kameňov.


Záručné a pozáručné opravy zlatých a strieborných šperkov


Výkup zlatých zlomkov


Zvýhodnený výkup zlatých zlomkov pri kúpe nového šperku – t.j. za vykúpené zlomky           spoločnosť ponúka vyššiu gramovú cenu ako za štandardne vykupované zlomky


Rekonštrukcia sakrálnych predmetov