Možnosti dopravy a platieb

 
 
 
Vlastný text

Vážení zákazníci,

vzhľadom na vyhlásenie vlády o opatreniach spojených s koronavírusom sme boli nútení dočasne (na dobu neurčitú) zavrieť všetky naše predajne vrátane centrály a výroby, čo nám taktiež spôsobuje nemalé problémy. Nakoľko rozhodnutie zatvorenia prevádzok bolo vyhlásené v nepracovný deň v nedeľu 15.3.2020, neboli sme fyzicky schopní obvolať zákazníkov. Informácie ohľadne termínov dodania zákaziek preto budeme konzultovať postupne po znovuootvorení. Termín otvorenia zverejníme oznamom na našej webovej stránke, Facebooku a postupne telefonicky.

Za pochopenie ďakujeme

 
 
Creativesites

 
 
 
Úvod > Doprava a platby
 

Doprava a platby

 

Osobný odber


Šperky s pravými kameňmi a briliantami nie je možné zaslať poistenou zásielkou. Ide o šperky s prírodnými  kameňmi a briliantami. Po výbere takýchto šperkov,  Vás bude kontaktovať operátor a dohodnete si termín a miesto doručenia ( predajňa ZLATOKOV v meste , ktoré Vám najviac vyhovuje). Tu si môžete vybrané šperky osobne pozrieť a zakúpiť priamo na vybranej predajni ZLATOKOV.


Platba na dobierku


Na dobierku je možné zaslať tovar len v hodnote neprevyšujúcej 500 EUR. Pri hodnote nákupu pod 200 EUR, Vám bude účtované jednorázové poštovné a balné vo výške 7 EUR.


Platba vopred bankovým prevodom , alebo cez platobnú bránu


V prípade nákupu nad 500 EUR, požadujeme platbu vopred. Tú je možné realizovať dvomi spôsobmi:
1. Online platbou,  cez platobnú bránu
alebo
2. Platbou bankovým prevodom,   na základe vystavenej zálohovej faktúry zaslanej na Vami uvedený mail.
Tovar Vám bude  zaslaný v deň   pripísania platby  na  náš bankový účet.